Sol çomar ne demek?

| 0
Sol çomar pkk ve fetö gotu yalayan maaşlı internet trollerine verilen isimdir. Sol çomar internet ortamında yalan yanlış şeyler paylaşarak maaşını haketmeye çalışır

Sol çomar ne demek? 

Sol çomar internet ortamında twitter facebook ve youtube gibi yerlerde yalan algı yapmaya çalışarak mevcut iktidara karşı insanları yanlış bilgilerle yönlendirmeye çalışan fetö ve muhalefet partileri tarafından finanse edilen maaşlı köpeklere denir. 

Sol çomar sistemi, tecavüz ve tacizleri ile gündeme gelen Muhalefet partilerinden olan "cumhuriyet halk partisi" tarafından oluşturulan belli bir sistemdir. Bu sistemden alınan emirler doğrultusunda internet ortamında yalan yanlış bilgiler yaymaları söylenir.

Cumhuriyet halk partisi maaşlı sol çomar sistemi

Kılcal damar sistemi sol çomar yönetim merkezi; Kılcal damar sol çomar sistemi 

Sol çomar kendini deşifre etti

Sol çomar harekatı ne zaman ortaya çıktı?

Sol çomar çapulcuları, İktidarın icraatçı eğilimlerini baltalamak adına Gezi parkı protestoları adı altında pkk,dhkpc,devsol gibi terörist örgütler ile birleşerek  kalkışma harekatı yapmak isteselerde Emniyet güçleri tarafından gereken cevap verilmiştir. 

Gezi Parkı olayları zararı ne kadardır? 

Maliye bakanlığı tarafindan yapılan açıklamaya göre sol çomar ve sol çapulcuların gezi parkı olayları faturası 1.4 milyar dolar demesine karşın, uzmanlar daha dolaylı olarak araştırıldığı vakit bu faturanın oldukça yüksek olduğunu belirtmişlerdir. Sadece borsa istanbulda işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri bile Gezi olayları ile başlayan ve 3 ay etkisini sürdüren bu dönemde 164 milyar tl geriledi. Merkez bankası verilerine göre Gezi olayları sonrasındaki 1 aylık dönemde yabancı yatırımcılar 8 milyar dolarlık çıkış yaptı.  

Günümüze gelecek olursak yine yalan yanlış algılar ile bir şekilde kaos ortamı yaratma gayesi içinde oldukları bellidir. En ufak şeylerden yalan üreterek halkı kışkırtmaya çalışırlar. 

Maaşlı sol çomar listesi 

 

Sol çomar köpeği

 

Maaşlı sol çomar algısı 

Sol çomar Sol çomar serefsizlerinin fetö ile beraber işbirliği içinde  haraket ettigi biliniyor 

Sol çomar fetö örgütlenmesi  

 

5
1
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Login or Sign up to rate this.
1 3
About Author
Sol çomar pkk ve fetö gotu yalayan maaşlı internet trollerine verilen isimdir. Sol çomar internet ortamında yalan yanlış şeyler paylaşarak maaşını haketmeye çalışan fetö ve muhalefet partileri tarafından finanse edilen maaşlı köpeklere denir.
PLATFORM NOTE: Ayocer is a social media platform to blog, chat, crowdfund, discover, meet new friends and make money. Sign up now its free!
Comments
Login to comment on this post.
5
1
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trending Now