Sedat Peker iddiaları (Yalanları)

Sedat Peker iddiaları (Yalanları)
Sedat Peker iddiaları (Yalanları)
| 0
Sedat peker kendi yalancı olduğu için bunun yanında olanlarda haliyle yalancı oluyor. Örneğin Hadi özışık sedat pekere yaranmak için bir yalan uydurmuş o yalanda şu; "Bakanla senin

Fetöcu Sedat peker yalan iddiaları 

Sedat peker kendi yalancı olduğu gibi çevresinde toplanan kişilerde haliyle yalancı olmuş. Sırf buna yaranmak adına çeşitli yalanlar uydurmuşlar. Yada şöyle diyelim geçiştirmek için "görüştüm görüşeceğim" gibi şeyler söylemişler. 

Misal Hadi özışık sedat peker telefon görüşmesindeki video kaydında bu yalan zaten ortaya çıktı.

Görüşmede sedat peker diyor ki; "senin ismini söylemek zorunda kaldım. Sen Süleyman Soylu bakanla ben görüştüm dediğin için" diyor. Hadi özışık orada çark ediyor ve diyor ki "Görüşen ben değilim Süleyman Özışık" diyor. "Benim ismimi kırpta ne yaparsan yap" diyor. Şimdi yayınlanmış ve ismi geçen bir videoyu kırp demek zaten bir kere çok amatörce kaldı ki kurgu olmasa bile sedatın "Görüştüm dediğin için" dediği zaman, Hadi özışık ın "Görüşen ben değilim" dediği zaman sedat gerizekalısı burada kendine yalan söylediğini anlaması gerekirdi. 

Kaldı ki Bae arap kucağına oturmuş ve resmen arap yaveri olmuş çakma milliyetçi sedat peker in kendi ağzı ile yalan konuştuğu da ortaya çıktı. 

Bundan yaklaşık 1 sene önce yayınladığı 5. Bölüm videoda "Ben asla bakanla görüşmedim veya yakınlık kuracak bir temasım olmadı" deyip bir kaydettiği videolu telefon görüşmesinde "senelerdir o bana yardım etti ben ona yardım ettim, görüşüyoruz senelerdir" demesi. Kendi kendine yalanlar uydurarak kurgu yapma telaşı içine girdiğini belli ediyor.

 

0
0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Login or Sign up to rate this.
4
About Author
PLATFORM NOTE: Ayocer is a social media platform to blog, chat, crowdfund, discover, meet new friends and make money. Sign up now its free!
Comments
Login to comment on this post.
0
0
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%